Wraz z wprowadzeniem Apple M1 najcieńszy i najlżejszy laptop został całkowicie przekształcony. Procesor i grafika są teraz szybsze. Laptop Apple MacBook Air 13-inch 128GB MQD32ZE/A działa dłużej na jednym ładowaniu niż poprzednie modele (czas czuwania do 30 dni). Pracuje cicho nie wydając niepożądanych dźwięków. Ważne! Moc nigdy nie była tak kompaktowa. Laptop jest niezwykle estetyczny, ponieważ posiada błyszczące wykończenie ekranu, ponadto zapewnia ostre, żywe kolory i wspaniały kontrast. Powlekane ekrany tego typu pozwalają cieszyć się doskonałym odbiorem filmów i multimediów.

Laptop Apple MacBook Air 13-inch 128GB MQD32ZE/A

Cienka i lekka metalowa obudowa pozwala łączyć niesamowite rzeczy: mocny komputer, nadający się do pracy, służący również, jako modny dodatek podkreślający osobowość i styl. Wygodny wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości – 13,3-cale (1440 x 900) i zaawansowana technologia LED powodują, że laptop MacBook Air 13-inch jest naprawdę najbardziej wszechstronnym produktem Apple z bardzo długą żywotnością baterii (poj. 54 Wh). W każdym świetle zapewnia szczegółowy, żywy obraz. Dysk SSD o pojemności 128 GB nie tylko oszczędza energie, ale również jest odporny na ewentualne uszkodzenia mechaniczne. To bardzo praktyczne urządzenie.

Doskonała wydajność do każdego zadania to laptop Apple MacBook Air 13-inch

Kompakowy i wydajny laptop Apple MacBook Air 13-inch 128GB MQD32ZE/AWydajny procesor Intel Core i5 sprawia, że laptop nadaje się do szerokiego zakresu zadań, pracy, nauki, surfowania po Internecie i zabawy. Laptop Apple świetnie jest odpowiedni do obsługi wymagających programów wideo, zdjęć w Photoshopie i oglądania filmów w wysokiej rozdzielczości. Duża ilość pamięci RAM – 8 GB – pozwoli pracować bez spowolnień z kilkoma programami jednocześnie teraz i w przyszłości. Z dyskiem SSD wszystko idzie świetnie. Procesor Intel Core i5 został uznany za doskonałą opcję dla urządzeń multimedialnych oraz laptopów biznesowych.Ta wersja z 2 rdzeniami i 4 wątkami została wyposażona w skomasowany układ graficzny HD oraz tryb Turbo Boost, co wpływa na zwiększenie częstotliwości taktycznej procesora. Efektywna obsługa systemu, jest idealna do przetwarzania filmów oraz zdjęć, grania w gry 2D i 3D a także odtwarzania filmów HD.

Połączenia bezprzewodowe

Laptop Apple MacBook Air 13-inch jest wyposażony w najszybsze Wi-Fi 802.11ac, które obsługuje najpopularniejsze standardy komunikacji. Można łączyć się z siecią w miejscach z punktami dostępowymi i bezprzewodowo wymieniać dane z innymi z prędkością do 6,77 Gb / s. Karta sieciowa Wi-Fi Apple MacBook Air 13 (MQD32ZE / A) zapewnia połączenie się z siecią bezprzewodową w domu lub w publicznych hotspotach Wi-Fi. W wielu miejscach, takich jak dworce kolejowe, lotniska, centra handlowe czy kawiarnie, dostępne są bezpłatne Wi-Fi

Aparat i mikrofon, klawiatura

Laptop Apple MacBook Air 13-inch jest wyposażony we wbudowany podwójny mikrofon, który pozwala uzyskać potężny dźwięk głosu podczas rozmów wideo w FaceTime, Skype, Facebook. Kamera FaceTime HD rejestruje wyraźne wideo 720p, więc można zachwycić się wspaniałymi obrazami.